Çağrı Merkezi: 0 850 304 7 957

Sık Sorulan Sorular

Vinner.com.tr'dan Alışveriş Yapmak Güvenli midir?
Vinner.com.tr tüm dünya da kullanılan 128-bit RAPID SSL güvenlik yazılımı ile korunmaktadır. Ayrıca hiçbir şekilde, hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini kayıt altına almamaktadır.
Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Vinner.com.tr mağazasından alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini, ilk planda tutmaktadır. Bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/ fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı Departmanı mevcuttur. Bu yüzden, Vinner.com.tr ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. Vinner.com.tr Türkiye'nin en güvenli ve yaygın online ödeme altyapısına sahip bankalarının e-ticaret Sanal POS sisteminin yanı sıra sitesinde belirtmiş olduğu seçkin bankaların Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak çoğunlukla 3D Secure kimlik doğrulama protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Bu sistemle bankanız tarafından size verilen özel şifreyi girerek alışverişinizi geçerli hale getirebilirsiniz. Mağazamızda, 3D Secure kimlik doğrulama sistemi zaman zaman bazı bankaların sanal POS sistemleri için devreye alınmaktadır. 3D kullanılmayan ödemelerde girilen kart bilgilerinin sorumluluğu, kredi kartı sahibinde olacağından, kart sahibi sipariş veren adına kredi kartının kullanılmasını kabul etmiş sayılır. Vinner.com.tr hiçbir şekilde kart bilgilerinizi ve şifrenizi kayıt etmez yada saklamaz. Bu nedenle her siparişte kart bilgilerinizle şifrenizi tekrar girmenizi ister. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün olmaz ve engellenmiş olur. Tüm sayfalarda olduğu gibi Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada da bulunan sağ alt köşedeki kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.
Sipariş Verebilmem İçin Üye Olmam Gerekli mi?
Hayır. Üye olmadan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz ve alışverişinizi sonlandırabilirsiniz. Fakat sipariş takibi, kupon kullanımı ve diğer fırsatlar için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.
Üye Olmak Ücretli midir?
Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak kampanyalarımızdan haberdar olabilmeniz ve yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.
Telefon Üzerinden Sipariş Veriliyor mu?
İnternet üzerinden alışveriş yapmakta zorlanan müşterilerimiz telefonda sipariş verebilirler. 0555 157 10 10
Ürünüm Ne Zaman Kargoya Verilir?​
Ürününüz 1-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Sitemizden taksitli veya taksitsiz olarak kredi kartları, banka kartları, kapıda ödeme, havale / EFT ile ödeme yapabilirsiniz
Sipariş Ettiğim Ürünün Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?
Satın aldığınız saat kargoya verildiği zaman tarafınıza sistem tarafından otomatik bir e-mail gönderilecektir. Bu e-mail’de bulunan kargo takip numarası ile ilgili kargo firmasının kargo takip sayfasından saatinizin kargoda ki durumunu takip edebilirsiniz.
Sipariş Verdikten Sonra Sipariş Durumunu Nasıl Öğrenebilirim?
Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.
Vinner.com.tr'dan Satın Aldığımız Ürünleri Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Ürününüzü kargo yetkilisinden teslim alırken mutlaka ilk önce kargo poşetini kontrol ediniz. Açılmış, tahriş olmuş, ıslanmış, hırpalanmış ya da burada belirtemediğimiz bir şekilde zarar görmüş herhangi bir kargo poşetini kesinlikle teslim almayınız. Kargo yetkilisine tutanak tutturarak bir kopyasını kendinize alınız ve ürünü kargo yetkilisi ile geri iade ediniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken konular, Ürünü siz teslim almıyorsanız bile bu bilgileri ürünü teslim alacak kişiye iletiniz. Ürün sağlam ise teslim almak üzere hasarlı bir kargo poşetini açmanız durumunda ürünün hasarından kargo firması da, firmamızda sorumluluk kabul etmeyeceğinden dolayı bunu yapmayınız. Ürün tarafınızdan kargoda zarar gördüğünden dolayı teslim alınmaz ise tutanağınızı mutlaka alınız ve bizimle irtibat kurunuz. Bu sayede kargo firmasının olası yanlış bilgilendirmesini engellemiş olursunuz.
Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?​
Şifrenizi mail adresinize göndermek için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.
Teslimat ve Fatura Adreslerim Farklı Olabilir mi?
Satın alma adımlarında karşınıza gelecek olan Teslimat ve Fatura adreslerinizi farklı olarak girebilirsiniz.
Sipariş İptali Söz Konusu Olursa Ödeme Ne Kadar Zamanda Hesabıma Yansır?
Havale ile ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 gün içersinde ödemeniz hesabınıza gönderilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 gün içersinde ödemeniz Kredi Kartınıza iade işlemi olarak yapılacaktır. Sipariş iptali, değişim veya iade ile ilgili detaylı bilgi için 0555 157 10 10’i arayarak bilgi alın.